SKALICA: Na Noc strašidiel si treba pripraviť pevné nervy

31. júl 2015, 13:17
Skalica 31. júla (TASR) – Stretnutie s príšerami všetkého druhu čaká v sobotu 1. augusta večer na malých i veľkých Skaličanov. Počas Noci strašidiel, ktorá sa začne o 19.30 hodine, prejdú mnohé nebezpečné zákutia starých budov v meste. Prehliadka sa začne výkladom na centrálnom námestí, pokračovať bude v jezuitskom a paulínskom kostole, v Rotunde sv.

Skalica 31. júla (TASR) – Stretnutie s príšerami všetkého druhu čaká v sobotu 1. augusta večer na malých i veľkých Skaličanov. Počas Noci strašidiel, ktorá sa začne o 19.30 hodine, prejdú mnohé nebezpečné zákutia starých budov v meste.

Prehliadka sa začne výkladom na centrálnom námestí, pokračovať bude v jezuitskom a paulínskom kostole, v Rotunde sv. Juraja, na kalvárii a Ledovni. Treba sa pripraviť na "nemilé stretnutia" a mať dobré nervy.

Noc strašidiel je súčasťou nočných prehliadok Skalice, o ktoré v prázdninovom období prejavujú Skaličania veľký záujem. Aj na Noc strašidiel bolo vhodné si rezervovať vstup a všetky miesta sa veľmi rýchlo minuli. Organizátori z Turistickej informačnej kancelárie sľubujú čoskoro pokračovanie, začiatkom septembra to bude Nočná skalická svadba.

don vs

zdroj: www.tasr.sk