KULTÚRA: Fond na podporu umenia vyhlásil súťaž na logo a dizajn manuál

24. júl 2015, 16:10
Bratislava 24. júla (TASR) – Fond na podporu umenia (FPU) hľadá logo, ktoré by ho prezentovalo. Vypísal preto súťaž, z ktorej by malo vyjsť logo i tvorba dizajn manuálu FPU. Ako Fond informuje vo výzve, zverejnenej na webe Ministerstva kultúry SR, súťaž je určená pre profesionálnych grafických dizajnérov, ktorí vo svojej doterajšej praxi preukázateľne zrealizovali minimálne dva grafické návrhy...

Bratislava 24. júla (TASR) – Fond na podporu umenia (FPU) hľadá logo, ktoré by ho prezentovalo. Vypísal preto súťaž, z ktorej by malo vyjsť logo i tvorba dizajn manuálu FPU.

Ako Fond informuje vo výzve, zverejnenej na webe Ministerstva kultúry SR, súťaž je určená pre profesionálnych grafických dizajnérov, ktorí vo svojej doterajšej praxi preukázateľne zrealizovali minimálne dva grafické návrhy loga vrátane dizajn manuálu.

Súťaž je jednokolová, autor víťazného návrhu získa finančnú odmenu 4000 eur a možnosť uzatvoriť zmluvu na vytvorenie dizajn manuálu. Každý autor môže do súťaže prihlásiť maximálne tri rozdielne návrhy. Konečný termín pre podanie súťažných návrhov je 14. august. Vzhľadom na to, že súťaž je anonymná, autori svoje návrhy nesmú podpísať, ani nijako označiť, aby ich nebolo možné identifikovať.

Viac informácií je na internetovej stránke ministerstva kultúry.

em ed

zdroj: www.tasr.sk