KREMNICA: Múzejníci pozývajú na piknik na hrade

30. júl 2015, 13:50
Kremnica 30. júla (TASR) - Kremnickí múzejníci pozývajú na originálny piknik na hrade. V sobotu 8. augusta od 9.00 do 16.00 h si môžu návštevníci Mestského hradu zapožičať deky, kúpiť si občerstvenie či priniesť si ho so sebou a stráviť príjemné chvíle so svojimi blízkymi v netradičnom prostredí. "Prehliadku Mestského hradu počas pikniku spestrí rôznorodý program pre celú rodinu, ktorý sa v ...

Kremnica 30. júla (TASR) - Kremnickí múzejníci pozývajú na originálny piknik na hrade. V sobotu 8. augusta od 9.00 do 16.00 h si môžu návštevníci Mestského hradu zapožičať deky, kúpiť si občerstvenie či priniesť si ho so sebou a stráviť príjemné chvíle so svojimi blízkymi v netradičnom prostredí.

"Prehliadku Mestského hradu počas pikniku spestrí rôznorodý program pre celú rodinu, ktorý sa v tomto roku bude niesť v čarovnom duchu," informovala Ľubica Majerová z kremnického NBS - Múzea mincí a medailí.

Do sveta kúziel a trikov návštevníkov uvedie kúzelník Peter Šesták vo svojej magickej show. O zábavu pre malých aj veľkých sa postarajú tiež kremnické strigy. Pre návštevníkov sú pripravené aj obľúbené atrakcie: ručná razba mincí, tvorivá dielňa, maľovanie na tvár, petanque, kvízová hra – hľadanie pokladu.

sop vs

zdroj: www.tasr.sk