DETSKÉ VIANOČNÉ DIELNE

08.12.2019, 10:00 – 12:00

V roku 2019 sa uskutoční už 21. ročník jedinečného podujatia Detské Vianočné dielne s podtitulom Deň plný tvorivosti a dobrej nálady. Počas celého dňa, od 10.00 hod. do 17.00 hod. si budú môcť deti (odporúčaný vek od 4 do 15 rokov) vyrábať pod vedením odborných lektorov rôzne predmety spojené so zimou a Vianocami. Na deti čaká výroba vianočných ozdôb, darčekov, dekorácií, cukroviniek, svietnikov a ďalších výrobkov, ktoré si samozrejme odnesú domov. Deti sa počas podujatia stretnú vo viac ako tridsiatich tvorivých dielňach s bežnými i menej bežnými materiálmi, ako napríklad rôzne druhy papiera, sklom, drôtom, voskom, plástom, prírodninami, potravinami, textilom, korálkami, vlnou a množstvom ďalších materiálov, zoznámia sa s rôznymi výtvarnými námetmi a podporia svoju tvorivosť.

Súčasťou podujatia budú aj rôzne sprievodné aktivity, ako prezentácie partnerov, maľovanie na tvár, ukážky práce remeselníkov, fotenie s Mikulášom a ďalšie aktivity.

V cene vstupenky je vstup pre jedno dieťa a jedného dospelého. V cene vstupenky je malý darček a osem kreditov na výrobu výrobkov, výrobky sú ohodnotené podľa finančnej náročnosti materiálu na jeden až tri kredity. Zo základného vstupného si teda deti budú môcť vyrobiť tri až osem výrobkov. Na mieste bude možné dokúpiť ďalšie kredity. 

Každé dieťa do 15 rokov potrebuje vlastnú vstupenku.

Vstupné pre každého ďalšieho dospelého sú 2 Eur a bude možné ho dokúpiť na mieste konania.

Vstupné:
7 Eur - do 30.11.2019
8 Eur - od 1.12.2019
9 Eur - na mieste konania

V cene vstupenky je vstup pre dieťa + jedného dospelého, materiál, lektori, malý darček, prezentácie.
V rámci vstupenky dostane účastník osem kreditov, jednotlivé dielne sú ohodnotené jedný až troma kreditmi, podľa náročnosti materiálu
Každé dieťa, ktoré sa zúčastní podujatia, musí mať vlastnú vstupenku.