Deadpool 2 (ST)

23.06.2018, 13:20 – 04.07.2018, 22:59

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. 

Deadpool 2  (ST)

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty: rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom „Najlepší milovník na svete“. Alebo iba žeby nie. Deadpool je skrátka chlapík mnohých podôb, aj keď tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže. Čo avšak neplatí o jeho dosť čiernom zmysle pre humor a netradičnému prístupu k superhrdinským pravidlám fair play.(CinemArt SK)

Akční / Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, 2018, 119 min

Režie: David Leitch
Předloha: Fabian Nicieza (komiks), Rob Liefeld (komiks)
Scénář: Rhett Reese, Paul Wernick, Ryan Reynolds
Kamera: Jonathan Sela
Hudba: Tyler Bates
Hrají:
 Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, Brianna Hildebrand, T.J. Miller, Leslie Uggams, Karan Soni, Jack Kesy, Eddie Marsan, Šiori Kucuna, Stefan Kapicic, Lewis Tan, Bill Skarsgård, Terry Crews, Brad Pitt, Rob Delaney, Hayley Sales, Luke Roessler, David Leitch, Alan Tudyk, Matt Damon, Hugh Jackman, James McAvoy, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Scott Vickaryous

Deadpool 2