Alibi na mieru (ČT)

18.06.2018, 20:30 – 22:00

Bláznivá komédia, ktorá obsahuje to najlepšie, čo francúzske komédie kedy divákom ponúkli. Zábavnú tému, divokú zápletku, bláznivé situačné gagy, skvelé postavy a samozrejme kvalitný francúzsky humor. Hlavný hrdina prevádzkuje kanceláriu zameranú na zabezpečenie alibi na zákazku. Zamiluje sa ale do dievčaťa, ktoré nenávidí klamstvá a čoskoro zistí, že jej otec je jeho dobrý klient. Alibi na mieru je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu alebo si zabezpečiť poriadne alibi!

Alibi na mieru  (ČT)

Bláznivá komédia, ktorá obsahuje to najlepšie, čo francúzske komédie kedy divákom ponúkli. Zábavnú tému, divokú zápletku, bláznivé situačné gagy, skvelé postavy a samozrejme kvalitný francúzsky humor. Hlavný hrdina prevádzkuje kanceláriu zameranú na zabezpečenie alibi na zákazku. Zamiluje sa ale do dievčaťa, ktoré nenávidí klamstvá a čoskoro zistí, že jej otec je jeho dobrý klient. Alibi na mieru je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu alebo si zabezpečiť poriadne alibi!(Crème de la Crème)

Komedie
Francie, 2017, 90 min

Režie: Philippe Lacheau
Scénář: Julien Arruti, Philippe Lacheau, Pierre Dudan
Kamera: Dominique Colin
Hudba: Maxime Desprez, Michael Tordjman
Hrají:
Philippe Lacheau, Elodie Fontan, Julien Arruti, Tarek Boudali, Didier Bourdon, Nathalie Baye, Jonathan Louis, Nawell Madani, Medi Sadoun, Philippe Duquesne, Kad Merad, Michèle Laroque, Laouni Mouhid, Vincent Desagnat

Alibi na mieru