Ladíme 3

22.12.2017, 15:10 – 24.01.2018, 12:43

S titulom majstra sveta v acappella speve v normálnom živote neuspejete. Túto drsnú lekciu pochopia hrdinky úspešnej série Ladíme hneď na začiatku tretieho dielu. 

Ladíme 3

S titulom majstra sveta v acappella speve v normálnom živote neuspejete. Túto drsnú lekciu pochopia hrdinky úspešnej série Ladíme hneď na začiatku tretieho dielu. Napriek tomu sa netreba obávať, že by sme opustili žáner hudobnej komédie. Všetky spevodajky z Barden Bellas sú späť, spievajúc coververzie tých najväčších súčasných hitparádových hitov. A ani k tomu nepotrebujú hudobný doprovod. Dievčatá sú natoľko otrávené realitou všedného dňa a márnou snahou preraziť inak ako spevom, že túžia po akejkoľvek príležitosti, ktorá by im pomohla aspoň k jednému spoločnému vystúpeniu. Tým sa nakoniec stane turné po amerických vojenských základniach rozmiestnených v Európe, kde budú prvýkrát spievať v konkurencii kapiel s hudobnými nástrojmi. Spevodajky z Barden Bellas sú našťastie dosť veľké exotky na to, aby im takáto konkurencia vadila, zvlášť keď majú pred sebou vidinu urastených chalanov v sexi uniformách v rôznych európskych destináciách. Neboli by to ale oni, keby ich európske turné nesprevádzala séria zmätkov a šialeností, vďaka ktorým zanechajú ešte väčší dojem, ako svojím spevom.(CinemArt SK)

Komedie / Hudební
USA, 2017, 93 min
Režie: Trish Massieu
Scénář: Kay Cannon
Kamera: Matthew Clark
Hudba: Christopher Lennertz
Hrají:
 Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Rebel Wilson, Ruby Rose, Anna Camp, Alexis Knapp, Kelley Jakle, John Lithgow, Matt Lanter, Hana Mae Lee, Guy Burnet, Shelley Regner, Ester Dean, Chrissie Fit, Wil Gonzalez, Andy Allo, Venzella Joy, Hannah Fairlight, John Michael Higgins

Ladíme 3